Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji. Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej.

Więcej

MultiAccess Centre. Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Pracownik Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej Państwowego Instytutu Badawczego

Więcej

Executive Director Business Development w Engave S.A.

Więcej

Manager IT z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi oraz zespołami inżynierów.

Więcej

Ekspert w zakresie doboru rozwiązań sprzętowych oraz programowych w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i ochrony antywirusowej, z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży.

Więcej

Client Solutions Product Specialist
Dell Technologies

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. W branży IT od 2016 r. pracując kolejno w Dimension Data Poland, NTT Poland, Fortinet i obecnie Stormshield.

Więcej

Junior Product Manager ESET, Dagma Bezpieczeństwo IT

Więcej

Dyrektor Oddziału NASK w Białymstoku. Pełniła funkcję kierownika w Biurze Informatyki i Rozwoju Systemów Teleinformatycznych Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego. Wieloletni pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Informatyki.

Więcej

Datacenter Sales Specialist

Więcej

Radca prawny, reprezentuje wykonawców i zamawiających przed KIO oraz w sądach w sprawach z zakresu zamówień publicznych, prawa cywilnego oraz prawa budowlanego.

Więcej

Wykładowca-Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu
Doradca Zarządu Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych
Ekspert ds. Robotyzacji, Prezes Zarządu ForProgress

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Pracuje w Politechnice Częstochowskiej na samodzielnym stanowisko ds. cyfryzacji i infrastruktury teleinformatycznej. Absolwent tejże uczelni, informatyk i logistyk. Karierę zawodową rozpoczął w sektorze prywatnym w firmie integratorskiej.

Więcej

Dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Urzędzie Miasta Lublin, pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Transformacji Cyfrowej.

Więcej

Kierownik projektu Operator EZD; Kierownik i wykładowca studiów podyplomowych Menedżer Administracji Publicznej w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

Więcej

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów. Autor artykułów i publikacji w branżowych magazynach informatycznych; współpracownik „IT w Administracji”.

Więcej