Wśród prelegentów:

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Pre-Sales Technical Consultant w HP Inc. Polska.

Więcej

Dyrektor Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji, biegły Sądowy z pięciu dziedzin przy Sądzie Okręgowym w Kielcach.

Więcej

Członek Zespołu Ekspertów ds. Społeczeństwa Informacyjnego przy Związku Województw RP, Rady Programowej Linii Współpracy 2016 (LW 2016), Rady Programowej Szerokiego Porozumienia na Rzecz Rozwoju Umiejętności Cyfrowych oraz Zespołu I Lidera Cyfryzacji w Polsce.

Więcej

Członek Rady ds. informatyzacji edukacji przy MEN. Autor, współautor, kierownik i menedżer kilkudziesięciu projektów z zakresu budowy społeczeństwa informacyjnego.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych.

Więcej

Menedżer ds. Kluczowych Klientów w firmie EVER, odpowiedzialny m.in. za projektowanie oraz budowanie koncepcji zasilania gwarantowanego u Klientów (rozwiązania 1 i 3-fazowe).

Więcej

Od blisko 20 lat związany z branżą IT, kierownik działu instalacji, specjalista serwisów drukarek multivendorowych. Od 3 lat związany z firmą HP Inc. – na stanowisku presales konsultant.

Więcej